Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ARCTIC MONKEYS

8.12.2014 Již 57. ročník před sebou mají hudební ceny Grammy a jak bývá zvykem, o vítězství se nominovaní budou ucházet v úctyhodných 83 kategoriích. Kdo má největší šance na úspěch, a přidá se tak k jménům již ověnčeným?
20.3.2014 Středa devatenáctého února, krátce po desáté večer. V londýnské O2 Areně probíhá vyhlášení výsledků 34. ročníku BRIT Awards. Zpěvačka Emeli Sandé oznamuje jméno vítěze hlavní kategorie - nejlepší britské album loňského roku. Cenu získávají Arctic Monkeys za svou desku AM.
4.3.2014 Sheffieldští seladoni Arctic Monkeys, kteří před necelými dvěma týdny ovládli hudební ceny BRIT Awards, nezahálí a posílají svým fanouškům už pátý klip k loni vydanému albu AM.
20.2.2014 Včerejší večer v Londýně patřil hudebním cenám Brit Awards. Hned dvě ocenění si odnesli Arctic Monkeys včetně toho za album roku, v kategorii sólový zpěvák zvítězil veterán David Bowie, v ženské obdobě poté Ellie Goulding.
25.10.2013 Arctic Monkeys v možná nejlepší životní formě nabízejí v pořadí třetí videoklip k písním z jejich letošní chválené nahrávky AM. Vizuálního kabátu se protentokrát dočkala skladba One for the Road.
5.10.2013 V pořadí páté album AM je úplně jiné než první počiny Arctic Monkeys – punkové riffy a dohertyovský fuck'n'roll jsou tytam, Turnerovi táhne na třicítku a ke komponování přistupuje jinak než jako dvacetiletý mladík.
11.9.2013 Prestižní ocenění Mercury Prize si klade za cíl vybrat nejlepší britské či irské album vydané za poslední rok. Žánrově pestrou dvanáctku interpretů, kteří se loni svou tvorbou nejvíce blýskli, pokaždé dávají dohromady muzikanti, hudební kritici, manažeři, producenti a další lidé z hudebního průmyslu.
31.8.2013 V zaří nás čeká salva nových desek. Jednou z nich bude i album AM od britských Arctic Monkeys. Už dříve jsme vás upozorňovali na nový singl Why'd You Only Call Me When You're High? a teď kapela zveřejnila také b-stranu, novou píseň Stop The World I Wanna Get Off With You.
12.8.2013 Alex Turner a jeho Arctic Monkeys se spřáhli s Nabilem, autorem videoklipů od Foals, Franka Oceana anebo Kanye Westa. A atmosféra je opět syrová, na hraně.
31.7.2013 Arctic Monkeys už nějakou dobu pracují na novém albu, nástupci dva roky starého Suck It And See, které pojmenovali jednoduše AM. Na desce se objeví dříve zveřejněné skladby Do I Wanna Know a R U Mine?.

1-10 (89) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.