muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMike Portnoy a John Sykes chystají společný projekt

29.7.2011 | Autor: Jan Simandl | sekce: novinky

Mike Portnoy

Mike Portnoy

Jeden z nejuznávanějších bubeníků současnosti Mike Portnoy (ex-Dream Theater, ex-Avenged Sevenfold) spojil síly s kytaristou Johnem Sykesem (ex-Thin Lizzy, ex-Whitesnake) v zatím nepojmenovaném projektu. Společně se neznámým baskytaristou trio nahrávalo ve studiích v Los Angels. Portnoy popsal nový materiál jako spojení Led Zeppelin a Black Sabbath či Deep Purple a Pink Floyd.  

Portnoy opustil hvězdy progresivního metalu Dream Theater v září 2010. Jako důvod uvedl, že hraní v kapele ho už dlouho velmi vyčerpávalo a potřeboval odpočinek a změnu. Na bubenickou stoličku dočasně zasedl u Avenged Sevenfold místo tragicky zesnulého Jimma Sullivana. Sykes opustil řady Thin Lizzy v roce 2009, aby mohl více pracovat na své vlastní tvorbě.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Mike-Portnoy-a-John-Sykes-chystaji-spolecny-projekt~29~cervenec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.