muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyMarta Jandová na Masters of Rock doprovodí Apocalypticu

24.1.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Marta Jandová (Die Happy)

Marta Jandová (Die Happy)

foto: Láďa Řehounek

Zpěvačka Marta Jandová známá ze skupiny Die Happy vystoupí na festivalu Masters of Rock jako vokalistka finského kvarteta Apocalyptica.

Apocalyptica se u českých fanoušků těší nebývalé oblibě. Před více než deseti lety se smyčcově-metalová formace proslavila díky coververzím písní Metallicy, ovšem postupem času se začala soustředit na autorskou tvorbu.

Původem česká zpěvačka Marta Jandová, dcera Petra Jandy, zase již několik let v Německu žije a s Die Happy u nás vystoupuje jen zřídkakdy, naposledy to bylo koncem listopadu v pražském klubu Roxy (fotoreport zde) a ve zlínském Masters Of Rock Café při příležitosti propagace loňské desky Bitter To Better.

Festival Masters Of Rock se uskuteční od 14. do 16. července v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Dále na něm vystoupí mj. Helloween, Tamoto, Rage, Gamma Ray, nebo Korpiklaani, z českých kapel pak Škwor, Mňága a Žďorp, Horkýže Slíže, E!E, Sto zvířat, či Tři sestry.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Marta-Jandova-na-Masters-of-Rock-doprovodi-Apocalypticu~24~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.