muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLenka Dusilová: album s klarinetovým kvartetem a turné s Američany

18.7.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Lenka Dusilová

Lenka Dusilová

foto: Universal

V minulém roce strávila Lenka Dusilová část roku koncertováním po USA, kde vystupovala s kapelou složenou z mladých amerických hudebníků je Joe Bagale, Grey McMurry a Mike Chiavaro. Na letošní podzim se Lenka rozhodla své americké přátele pozvat do Čech a svým fanouškům tak zprostředkovat atmosféru amerických koncertů.

„Nápad uspořádat tohle turné je z čiré radosti živě hrát a z věčného muzikantského neklidu a touze po dobrodružství,“ říká zpěvačka k turné, které vypukne 19. září ve slovenské Skalici a potrvá do 3. října, kdy bude završeno vystoupením v Týništi nad Orlicí.

Zároveň Lenka momentálně natáčí společné autorské album s experimentálním klarinetovým kvartetem Clarinet Factory a výjimečnou skladatatelkou a klavíristkou Beatou Hlavenkovou. Album vyjde na konci září u Edice Respekt. Zmínění hudebníci poprvé představí svůj projekt pod názvem Ethernal Seekers naživo 21. a 22. října v rámci festivalu Struny podzimu.

Lenka Dusilová na turné:
19/09 Skalica (SK) - festival
20/09 Prostějov – Apollo 13
22/09 Brno – Stará Pekárna
23/09 Frýdek - Místek – RC Stoun
24/09 Praha - Palác Akropolis
26/09 Dobříš – Kulturní Centrum
27/09 Hradec Králové – U Cikána
29/09 Havířov – KD (bude upřesněno)
30/09 Ostrava – Fabric
01/10 Olomouc – S Klub
02/10 Ústí nad Labem – Kulturní Dům
03/10 Týniště nad Orlicí – klub Sépie
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Lenka-Dusilova-album-s-klarinetovym-kvartetem-a-turne-s-Americany~18~cervenec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.