muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKuře v Hodinkách: Prokop, Andršt & Hrubý „pokřtí“ nový pražský klub

28.1.2010 | Autor: redakce | sekce: novinky

Michal Prokop

Michal Prokop

foto: SONY BMG

V pátek 29. ledna pokřtí trio Michala Prokopa, Luboše Andršta a Jana Hrubého nový pražský klub Kuře v Hodinkách. Prostor s kapacitou pro stovku hudebních posluchačů se otevírá ve stejnojmenné restauraci v Praze na Žižkově.

Interiér restaurace, která funguje již delší dobu, je poctou zakladatelům českého rocku. Název podniku je odvozený od kultovního alba legendární české skupiny Flamengo. Prostory zdobí největší sbírka českých i zahraničních obalů gramofonových desek podepsané jejich autory.

Další koncerty, které se zde chystají, budou s beatovou atmosférou klubu úzce souviset. Výhledově zde zahrají mimo jiné Vladimír Mišík, Ivan Hlas, Pavel Váně, Jiří Schmitzer, Peter Lipa nebo Garage. Každý poslední čtvrtek v měsíci pak bude věnován předehře klubové noci v produkci festivalu United Islands.

Kuře v Hodinkách sídlí v Seifertově ulici 26, poblíž tramvajové zastávky Lipanská.

Prokop, Andršt & Hrubý, Praha – Kuře v Hodinkách, 29. 1. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Kure-v-Hodinkach-Prokop-Andrst-Hruby-pokrti-novy-prazsky-klub~28~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.