muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníJourney, Foreigner a Kansas na společném turné

9.6.2011 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: novinky

Journey

Journey

Vidět samostatný koncert kterékoliv z těchto kapel by byl důvod k jásotu pro každého domácího příznivce AOR rocku, neboť žádná z nich u nás nikdy nevystupovala. Vidět společný koncert těchto tří rockových kolosů je již zpráva ze sféry pohádek. Nicméně českým fanouškům se taková příležitost naskýtá 15. 6. v nedalekém Berlíně, kde Journey, Foreigner a Kansas zahrají v open air areálu Zitadelle Spandau.

Journey v čele s kytarovým matadorem Nealem Schonem a zázračným filipínským zpěvákem Arnelem Pinedou představí zbrusu novou desku Eclipse, která vyšla minulý týden. Důkaz o obrovské formě, v níž se momentálně nacházejí, podali nedávno i Foreigner v podobě aktuálního DVD Rockin' At The Ryman a to samé učinili Kansas na DVD There's Know Place Like Home.

Pohled do rozpisu evropského turné prozradí, že na část koncertů se k této trojící slavných kapel připojí ještě Night Ranger.

Journey + Foreigner + Kansas, Berlin (DE) -  Zitadelle Spandau, 15. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Journey-Foreigner-a-Kansas-na-spolecnem-turne~09~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.