muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníIrští Interference vystoupí na Hrachovce s Glenem Hansardem

18.5.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Glen Hansard (The Frames) a Fergus O´Farrell (Interference)

Glen Hansard (The Frames) a Fergus O´Farrell (Interference)

foto: hrachovka.com

Další zahraniční kapelou, která se představí koncem července na festivalu Hrahovka u Valašského Meziříčí, budou irští folkrockoví Interference.

Vystoupení podpoří speciální host, frontman skupiny The Frames Glen Hansard, který v těchto dnech vydává svůj sólový debut The Swell Season, jež bude 28. května pokřtěn v pražském Divadle Archa. Stejně jako na několika plánovaných sólových koncertech Glena zazní i zde pár písní z jeho aktuální desky.
Kromě sólových koncertů potěší příznivce Frames i fakt, že komoletní kapela letos zahraje mj. na festivalech Rock for People, Colours Of Ostrava a Pohoda.

Kromě Interference se na Hrachovce dále představí i jejich krajané z kapely Alphabetastates, punková legenda The Exploited, francouzští Slonovski Bal, holandská kytarovka Taxi To The Ocean, či celá řada českých a slovenských interpretů.

Hrachovka, Hrachovec u Valašského Meziříčí, 26. – 30. červenec 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Irsti-Interference-vystoupi-na-Hrachovce-s-Glenem-Hansardem~18~kveten~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.