přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHorkýže slíže představují knihu a společný song s tourmanažerem Sex Pistols

24.11.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Horkýže slíže

Horkýže slíže

Slovenští Horkýže slíže napsali ve spolupráci se svým dlouholetým kamarádem Danielem Steel Kvasnicou knihu Smaragdové oči. Na pultech knihkupectví by se měla objevit 10. prosince.

Kniha vypráví příběh fiktivní nitranské kapely Smaragdové oči, která omylem přišla do kontaktu s místním podsvětím, a také o jejich fanouškovi Martinovi, který se stal jejich nejlepším kamarádem. Příběh se prý inspiroval skutečnými událostmi a ukazuje, kam až člověka mohou dohnat drogy. „Měli jsme přetlak nápadů; hlavně to byly texty, které se nedařilo zhudebnit a proto se odkládaly na knihu,“ říká frontman Kuko.

Přílohou bude multimediální CD, na kterém se mimo jiné objeví nová píseň Blues zo starej ubytovně, ve které jako host hraje na kytaru a zpívá Neil Stewart McLaren (40), tourmanažer kapely Sex Pistols , s nímž se Horkýže slíže seznámili na letním festivalu Hodokvas: „Měli jsme šatnu hned vedle Sex Pistols. Neil s nimi byl jako tourmanažer a když slyšel, jak jsem si bluesovou písničku brnkal na kytaru, zalíbila se mu,“ vzpomíná Kuko.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Horkyze-slize-predstavuji-knihu-a-spolecny-song-s-tourmanazerem-Sex-Pistols~24~listopad~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.