muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHooverphonic mají orchestrální album, v květnu jej představí v Praze

3.3.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

VIDEO: Hooverphonic - Happiness


V době, kdy poznávacím znamením belgických Hooverphonic byla zpěvačka Geike, patřila skupina mezi časté hosty českých koncertních pódií. Už téměř čtyři roky však v čele stojí zpěvačka Noémie, jejíž hlas dominuje i nedávné kolekci největších hitů v orchestrálním provedení.

Tu Hooverphonic přijedou na živo představit i do naší metropole, kde vystoupí 5. května ve Velkém sále Lucerny. Podle pořadatelů koncertu by se na pódiu mělo sejít hned sedmnáct hudebníků.

Po koncertu francouzského projektu M83, který se chystá na tuto neděli do Lucerna Music Baru, a orchestrálního vystoupení německých Brandt Brauer Frick, jež proběhne 23. března v Paláci Akropolis, půjde o letošní třetí pokračování cyklu Conference.

Vstupenky nabízí předprodejní síť Ticketpro.

Hooverphonic, Praha – Lucerna, 5. 5. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Hooverphonic-maji-orchestralni-album-v-kvetnu-jej-predstavi-v-Praze~03~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.