Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

festivalyHeadlinery Rock for People budou Kaiser Chiefs

11.3.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky
Prvními velkými hvězdami červencového festivalu Rock for People budou britští Kaiser Chiefs. V areálu královéhradeckého letiště vystoupí v úvodní den festivalu, 3. července.

Skupina byla, tehdy ještě pod názvem Ruston Parva, založena v roce 1997, ačkoliv první album vydala až v roce 2005. Deska s názvem Employment byla inspirována novou vlnou a punkem. Hned první deska zaznamenala obrovský úspěch, prodalo se jí více nez 3 miliony kusů. V roce 2005 bylo album nominováno na prestižní Mercury Prize.
Úspěch Kaiser Chiefs je založen na skvělých koncertních vystoupeních. Již v roce 2005 hráli na hlavním podiu festivalu v Glastonbury, v tom samém roce byli pozváni na koncert Live Aid do Philadelphie, kde otevírali program společně se Stevie Wonderem.
V roce 2006 započaly práce na další desce Yours Truly, Angry Mob, která vyšla loni v březnu. Druhá deska často bývá po prvním úspěchu dosti tvrdým oříškem – v případě Kaiser Chiefs tomu však bylo právě naopak: je totiž ještě úspěšnější než první.

Informace o dalších potvrzených interpretech naleznete zde.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketstream a Ticketportal a jejich cena do konce dubna činí 850 Kč (+ popl.); během května a června budou lístky stát 950 Kč (+ popl.) a na místě potom 1100 Kč.

Rock for People, Hradec Králové – letiště, 3. – 5. 7. 08
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Headlinery-Rock-for-People-budou-Kaiser-Chiefs~11~brezen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.