muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBrandon Flowers oznámil detaily o svém sólovém albu

14.5.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

The Killers

The Killers

foto: Universal

Brandon Flowers se rozhodl opustit bezpečné zázemí své domovské skupiny The Killers a vydat své první sólové album. Vsadil však na zkušené producenty, kteří by měli dohlédnout na to, že až tento podzim vyjde pod názvem Flamingo, nebude to rozhodně žádná ostuda. Potvrzeni jsou velezkušení Stuart Price, který kromě řady hvězd (Madonna, Seal, New Order) spolupracoval s The Killers už na jejich posledním albu, Daniel Lanois (U2) nebo Brendan O´Brien (Bruce Springsteen, Incubus). Flowers zároveň zveřejnil z chystaného alba názvy prvních dvou skladeb (Hard Enough, Welcome To Fabulous Las Vegas) a potvrdil, že k jeho vydání bude absolvovat turné.

The Killers se naposledy připomněli hudebnímu světu v roce 2008, kdy vydali své třetí studiové album Day & Age, začátkem roku však oznámili, že si jako skupina dávají pauzu. Tu využívá k sólovému projektu také bubeník Ronnie Vannucci (Mt. Desolation).


Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Frontman-The-Killers-oznamil-detaily-o-svem-solovem-albu~14~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.