muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníElektronika na Future Line s Love Gangsters a Lakeside X

5.4.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Love Gangsters

Love Gangsters

Future Line, projekt podporující mladé nadějné kapely, se tentokrát ponese ve znamení elektroniky. V úterý večer dostane prostor českobudějovické duo Love Gangsters a pražská skupina Lakeside X.

Love Gangsters, letošní finalisté Bitev o Sázavafest, v současné době díky skladbě Bad Attitude z nového alba Viva Sicherheits okupují vrchol hitparády rádia Wave. Vznikli v roce 2001 a svou hudbu staví na inspiraci získané od synthpopových kapel 80. let, ve výsledném efektu však jejich hudba získává současný elektro-kytarový zvuk.

Lakeside X

Lakeside X

Skupinu Lakeside X budete možná znát pod názvem Lakeside Church, který až donedávna používala. Loni o sobě tito synthipopoví melancholici dali vědět debutovým albem Sunrise, které doprovodilo takřka celoroční koncertní turné po klubech po celé republice, a na druhou polovinu letošního roku pak Lakeside X připravují album nové.

Pokud jste s Love Gangsters nebo Lakeside X stále neměli tu čest, vězte, že poznání nových kapel nikdy není od věci. Pokud tedy holdujete elektronice, doubrou zprávou pro vás budiž fakt, že vstupné stojí pouhých 20 Kč.

Love Gangsters + Lakeside X, Praha – Palác Akropolis, 11. duben 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Elektronika-na-Future-Line-s-Love-Gangsters-a-Lakeside-X~05~duben~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.