Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: LOVE GANGSTERS

7.3.2009 Soutěž kapel RGM Live Space zná historicky první postupující vítěze úvodního kola a chystá se na druhé. To proběhne v pražském Paláci Akropolis ve středu 11. března, opět se vstupem zdarma.
6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
2.9.2008 Jamajský dancehallový zpěvák Shaggy a britská electro-popová skupina Kosheen, tací byli hlavní headlineři pátého ročníku festivalu Semtex Culture, který se uskutečnil v sobotu v brněnském Mariánském údolí.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
7.9.2007 Již tuto neděli se na Císařské louce v Praze uskuteční další ročník sportovně-hudebního festivalu G2 Joyride, na který mohou s klidným srdcem vyrazit i ti, kteří nehodlají do vstupného investovat ani korunu.
6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.
21.5.2007 Českobudějovické elektro-popové duo Love Gangsters vydává svou debutovou desku Viva Sicherheits, na níž posluchači zprostředkovává vzrušující výlet do osmdesátých let a temnějších zákoutí lidského podvědomí.
6.4.2007 Už jen prodloužený velikonoční víkend a Faithless budou v Praze. Do české metropole zavítají po šestileté odmlce, aby v živé podobě představili své loňské comebackové album To All New Arrivals které vydali na sklonku loňského roku.
19.2.2007 Ačkoliv album Viva Sicherheits českobuudějovické electropoppunkové dvojky Love Gangsters bylo dokončeno již zhruba před rokem, svého vydání na CD se dočkalo až dnes. Jedním vrzem pánové berou i jeho křest, který proběhne v rámci dnešních Free Mondays v pražském klubu Roxy.
5.12.2006 Rok se s rokem sešel a tak opět nastává čas nejrůznějších rekapitulací a zúčtování. A nejde jen o anketu Český Slavík. Rekapitulovat bude také projekt pražského Paláce Akropolis a agentury 10:15 Future Line.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.