muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníETC, Garage, Už jsme doma a řada dalších zahrají proti totalitě (+ soutěž)

3.11.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

foto: Daniel Vojtíšek/Sony BMG

V pražském Kulturním centru Vltavská se 13. listopadu uskuteční Koncert proti totalitě. Hudební legendy jako Vladimír Mišík & ETC, Tony Ducháček & Garage, Vlasta Třešňák, Našrot, Michael´s Uncle a Už jsme doma, které zde vystoupí, připomenou nejenom mladé generaci, že jakákoliv totalita do 21. století nepatří.


„Koncertem proti totalitě chceme oslavit dvacetileté výročí sametové revoluce. Pro mě to tenkrát bylo splnění nesněného snu. V životě by mě nenapadlo, že by totalitní režim mohl někdy skončit. A ono se to stalo! V devadesátém roce se mi pak splnil další nepředstavitelný sen. Hráli jsme s ETC před Rolling Stones. Tehdy jsem jasně uvědomil tu obrovskou sílu okamžiku, která pro mě definitivně smetla totalitu. Tak významné události je potřeba si stále připomínat,“ říká ke koncertu Vladimír Mišík.

Koncertem proti totalitě bude zároveň zakončen několikaměsíční projekt Městské části Praha 7 Totalita do 21.století nepatří!, který měl nejen připomenout události z roku 1989, ale i poukázat na čím dál častější projevy rasové nesnášenlivosti a extremismu. V jeho rámci se uskutečnilo několik přednášek pro žáky základních a středních škol, konala se módní přehlídka kolekce z let 1960-1989 a v KC Vltavská stále ještě probíhá výstava dětské tvorby na téma Totalita.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketpro za 150 Kč, na místě potom za 190 Kč.

Rockem proti totalitě, Praha – KC Vltavská, 13. 11. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/ETC-Garage-Uz-jsme-doma-a-rada-dalsich-zahraji-proti-totalite-soutez~03~listopad~2009/

Komentáře

celkový počet: 1

JeffreyS  Ano, tehdy byl čas být rebelem a popř. i zahrát...

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.