muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníČtvrteční Escape Forever s Frühlingovou, Roe-Deer i Priessnitz

21.2.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

ROE-DEER: 2nd Floor Boy

ROE-DEER: 2nd Floor Boy

Už podruhé si dají umělci vydávající u labelu Escape spadajícího do portfolia EMI dostavení v pražském Paláci Akropolis. Čtvrteční večer tak návštěvníkům Akropole nabídne vcelku pestrý program.

Objeví se pražská kytarovka Roe-Deer, která s labelem sice začala spolupracovat teprve nedávno, přesto na sebe výsledek nenechal dlouho čekat. Již nyní zde kapela pokřtí nový singl 2nd Floor Boy a odehraje zhruba dvacetiminutový set.
Singl Střepy budou křtít také jeseničtí Priessnitz v čele s Jaromírem Švejdíkem. Jeho druhá kapela, Umakart, zde bude zastoupena alespoň veselým revivalem.
Na závěr večera se představí zpěvačka Iva Frühlingová, která na podzim vydala své druhé album Baby Doll a zanedlouho se rozjede na celorepublikové koncertní turné.

Vstupenky v předprodeji v Paláci Akropolis za 110 Kč, na místě za 130 Kč.

Escape Forever, Praha – Palác Akropolis, 23. únor 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Ctvrtecni-Escape-Forever-s-Fruhlingovou-RoeDeer-i-Priessnitz~21~unor~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.