muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBonus k Audiotipům: Stáhněte si nové album Sporto

4.6.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Sporto - More

Sporto - More

K dnešním Audiotipům, v nichž jsme vám opět přinesli několik tipů na mp3 k volnému legálnímu stažení, přidáváme ještě pomyslný bonus. Formace Sporto totiž tento týden vydala nové, v Češtině zpívané album More.

Jak se už v této partě stalo tradicí, nahrávka vychází digitálně formou bezplatného mp3 downloadu a také na vinylu. „Kdo si tu desku nechce koupit, stejně si jí nekoupí, a čim víc lidí naší desku uslyší, tím je to pro tu hudbu lepší,“ říká k tomu Bourek ze Sporto. „Pro těch pár ostatních se snažíme udělat tu desku co nejlepší, nejenom proto, že my sami jsme vinyloví fanatici.“

Sporto na More přicházejí s mixem akustických nástrojů s elektronikou, který si suveréně bere inspiraci ze širokého spektra hudebních žánrů - od folku, přes elektro, postpunk, IDM až k hiphopu nebo indie rocku. Mezi několika málo hosty, které na album přispěli, vyčuhují rapeři Lyrik (Modré Hory) a Del (PIO Squad), nezanedbatelný podíl na výsledné podobě alba má zvukař Ondřej Ježek, který desku, nahranou a smíchanou zcela v režii Sporto, masteroval.

Nové album, ale i starší nahrávky, si můžete stáhnout na stránkách skupiny.

Tracklist:

Manifesto
Revo
Chlapci
Pandemia symatico (+ Lyrik)
Volám tě kovboji
V
To není moje scéna
Cílek
Dva zuby
CDRW (+ Del)
Temný síly
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Bonus-k-Audiotipum-Stahnete-si-nove-album-Sporto~04~cerven~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.