přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníArakain překládá slovenskou část turné na září

28.4.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Arakain

Arakain

foto: Sony

Kapela Arakain měla ve čtvrtek 30. dubna otevřít slovenské turné k vydání novinkového CD Restart. Naplánované koncerty v Bratislavě, Banské Bystrici, Košicích, Liptovském Mikuláši a Trenčíne se ale kvůli vážným zdravotním problémům zpěváka Honzy Toužimského překládají. Náhradní koncerty na stejných místech proběhnou v termínu od 15. do 19. září. Avizovaná letní vystoupení na festivalech Topfest a Turzovka zůstávají beze změn.

Honzu Toužimského odvezla minulý čtvrtek z pražského koncertu, na kterém křtila skupina Arakain novou desku, sanitka. Krátce po půlce koncertu totiž zkolaboval. Ke kolapsu zřejmě přispěl i vydýchaný vzduch ve vyprodaném klubu Retro Music Hall. V nemocnici zpěvákovi poskytli první pomoc, v průběhu následujícího dne absolvoval řadu vyšetrení.

„Myslím si, že to byl nejemotivnější koncert, jaký jsme kdy zažili. Presvedčili jsme se, jak fantastické fanoušky máme,“ řekl kytarista Arakainu Mirek Mach. Diváci totiž po zpěvákově kolapsu zůstali na svých místech a vyprodaný klub odzpíval celou druhou část vystoupení společně s kapelou.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Arakain-preklada-slovenskou-cast-turne-na-zari~28~duben~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.