muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2008/08

6.8.2008 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,

věřím, že máte před sebou otevřený kufr, do kterého postupně házíte ploutve, šnorchl a ochranné faktory těch nejvyšších stupňů. Útěk z rozpálených ulic k vodním hladinám vám určitě urychlili i Petr Čech a spol., ještě před měsícem miláčci národa, kteří v původně dobře rozehraném mariáši překvapivě prošustrovali kalhoty a pověst. Kromě zjištění, že již nemusíte sedět u telky se zaťatými palci a sledovat nekonečné čunkovské grotesky, mám pro vás ještě jednu dobrou zprávu. V tomto čísle se nám povedly dva exkluzivní rozhovory s opravdovými legendami, a to s Judas Priest a s Michalem Prokopem. Podívali jsme se ale i do současnosti a zkusili zjistit, jaká bude budoucnost dámské smršti Gaia Mesiah či dalšího britského objevu s názvem Hadouken!
Pokud už na kufru sedíte, svádíte boj o jeho zavření a stále máte pocit, že jste na něco zapomněli, tak je to asi právě toto číslo Muzikusu a mGuide. Snad na pláži budete mít dostatek času a klid, abyste si ho přečetli celé.

Hezké léto a nashledanou v září.

Ivan Ivanov

vyšlo: 28.7.2008

Psáno pro: časopis mGuide 2008/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200808~06~srpen~2008/
 
obsah čísla
- Gaia Mesiah
- Judas Priest
- Michal Prokop
- Hadouken!
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.