muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2008/07

30.6.2008 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Vážení a milí,

léto klepe na dveře a s ním i právě se rozbíhající festivalová sezóna. První festivalové vlaštovce jsem zamával nedávno na Okoři a v Bohnicích. Řečeno slovy Rudolfa Hrušínského z laskavé vesničky střediskové, byl jsem se podívat, kde jednou asi skončíme my všichni, co nebudeme umět skončit s rock´n´rollem včas.

Užíval jsem si slunečného odpoledne a natažený v trávě jsem přemítal o svých nových objevech, které jsem na posbíral jako korále na dně moře. Již teď vím, že je jen otázkou času, než se většina z nich objeví i na stránkách mGuide. V tomto čísle vedle ostřílených a hudebně nadžánrových a nadčasových bratří Ebenů a Alanis Morissette (krásná to tvář z obálky) mohou jako objev působit spíš resuscitovaní Portishead. Mluvit o Gipsy.cz, kteří svou druhou deskou opravdu zabodovali a uchvátili nejen našeho redaktora Pavla Víška, jako o objevu domácí scény též už dost dobře nejde. Tato romská kapela spíš dává světu šanci objevit další perlu ze středu Evropy. Takže sezóna letních hudebních, cestovatelských, citových a jiných objevů již začala a já vám přeji, abyste si ji krásně užili.

Ivan Ivanov

vyšlo: 30.6.2008

Psáno pro: časopis mGuide 2008/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200807~30~cerven~2008/
 
obsah čísla
- Alanis Morissette
- Bratři Ebenové
- Gipsy.cz
- Portishead
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.