muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2008/06

30.5.2008 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,

„taky musíme hrát, abychom se uživili,“ řekl mnohostranně zaměřený a jako víno zrající Dan Bárta v rozhovoru u příležitostí vydání nové desky Animage, na které se netrpělivě čekalo dlouhých pět let. Otevřenost se cení. O pár stránek dál se David Coverdale rozplývá nad novinkou Whitesnake, kteří v posledních letech také koncertují jako o život. Krize hudebního průmyslu a stále se zmenšující prodeje desek určitě nejsou pouze domácí specialitou, ale v rovnici koncertování – nezbytné příjmy existují i výjimky, jako jsou například The Rolling Stones. V tomto čísle se dočtete, že Scorseseho dokument Shine A Light o jejich koncertní turné v letech 2006/2007 brzy vstoupí i do našich kin a počet otázek ohledně motivací ke koncertování v případě rock’n’rollových veteránů tohoto kalibru najednou určitě bude menší.

Otázkám, které vyvstávají z meziřádek červnového mGuide, se poněkud vymykají Coldplay, kteří spíš hledají recept na to, kudy a jak dál po dosažení vrcholu. I o tom je nové číslo mGuide.

Hezké počtení.

Ivan Ivanov

vyšlo: 28.5.2008

Psáno pro: časopis mGuide 2008/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200806~30~kveten~2008/
 
obsah čísla
- Coldplay
- Rolling Stones
- Dan Bárta
- Whitesnake
- Fanánek
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.