Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

festivalySlovenský Grape Festival o víkendu přivítá Crystal Fighters, The Drums, Nero, Citizens! a další

7.8.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Tento víkend se na letišti slovenského lázeňského města Piešťany uskuteční další ročník zatím mladého Grape festivalu. Ten rok od roku roste a lepší se a recenze na již uskutečněné tři ročníky jsou více než přívětivé, ať už díky vytříbenému line-upu nebo skvělé organizaci.

Dramaturgové letos namíchali osvěžující koktejl převážně z kytarovek a elektroniky a vedle headlinerů ze zahraničí se na něm představí také nemalé množství vynikajících slovenských i českých interpretů. Na rozdíl od jiných festivalů, kteří sází především na zavedená jména, se Grape festival profiluje jako festival, který chce svým návštěvníkům představovat hlavně aktuální interprety. V minulosti se na něm představili Hurts, Parov Stelar Band, Interpol, The Subways, Example, Röyksopp, Morcheeba, Modestep, The Wombats nebo Marina & The Diamonds, letošní ročník potěší fanoušky Crystal Fighters, The Drums, Citizens!, Nero, DJ Fresh za doprovodu živé kapely, The Joy Formidable, Big Pink, Royal Republic nebo DUB Fx.

Některé kapely, jako například španělská kapela Crystal Fighters, The Joy Formidable z Velké Británie nebo americká kytarovka The Drums v Česku doposud nevystoupili a tak je pro našince Grape Festival skvělou příležitostí, jak jejich živou produkci poznat na vlastní oči. O zábavu se postarají také Sunflower Caravan, Luno, Midi Lidi, Čokovoko, ze slovenských kapel Puding paní Elvisovej, Para nebo Ciki Liki Tua a další.

Vstupenky na festival, který proběhne v Piešťanech 9.-10. srpna, se do zahájení festivalu prodávají v síti Ticketportal za 39 EUR, na místě pak za 49 EUR. V ceně vstupenky je také stanové městečko, za parkovné se pak na místě platí 5 EUR.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Slovensky-Grape-Festival-o-vikendu-privita-Crystal-Fighters-The-Drums-Nero-Citizens-a-dalsi~07~srpen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.