Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníMexican Institute of Sound se na podzim vrací do Prahy

24.6.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Téměř rok po prvním pražském koncertu se Mexican Institute of Sound vrací. 25. září 2013 proběhne samostatný koncert, tentokrát však v klubu Roxy. Tuto energií nabitou párty by si neměl nechat ujít žádný fanoušek mexického producenta Camilo Lary a jeho trochu bláznivé a netradiční fúze elektroniky a tradičního latinskoamerického žánru cumbia.

Mexican Institute of Sound, nebo chcete-li španělsky Instituto Mexicano Del Sonido, má pod palcem DJ a producent Camilo Lara, pocházející přímo z hlavního města Ciudad de México. Lara tak trošku rebelsky spojuje zdánlivě nespojitelné, kdy tradičnímu latinskoamerickému stylu cumbia, který původně pochází z Kolumbie, dává zcela nový kabát. Inovativně ukazuje světu, že mexický folk jde s dobou a má stále co nabídnout. Lara je známý svou obrovskou hudební kapacitou, poslouchá všechno, od každého uždíbne kousek, beat nebo vokál, a co při práci ve studiu vypadá jako chaos, vychází ven jako perfektně do sebe zapadající skladba.

Give cumbia a chance“ říká výstižně nápis na Larově koncertním tričku. Mexican Institute of Sound proslavilo hlavně vydání debutového alba Méjico México v roce 2006. Dalším zlomem byl rok 2009 a vydání desky Soy Sauce, na které se poprvé objevila známá cover verze The VerveBittersweet Symphony, tady Sinfonia Agridulce. Poslední počin zaznamenal rok 2012 vydáním zatím čtvrtého alba Politico. Samply postupně nahrazuje živá kapela a na pódiu tomu nebude jinak.
Účast Mexican Institute of Sound na samotném festivalu Coachella zaručuje spolehlivě kvalitní zážitek. Chcete-li tedy zažít večírek plný nespoutaného tance, Mexican Institute of Sound, 25. září a klub Roxy jsou jasná volba!

Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro a na pokladně Roxy.
Stání 290Kč / 390Kč na místě, pro klienty České spořitelny 20% sleva

Mexican Institute of Sound
25. 9. 2013 Roxy, 21 hodin
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Mexican-Institute-of-Sound-se-na-podzim-vraci-do-Prahy~24~cerven~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.