Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKrucipüsk potěší své fanoušky hned dvakrát: novou deskou a velkolepou tour

25.10.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Kvarteto ostrých hochů v čele se zpěvákem a textařem Tomášem Hajíčkem rozhodně přes léto nezahálelo, a ač se Krucipüsk objevoval na různých letních festivalech, stihla tahle stále populárnější čtveřice nahrát novou desku s názvem Rodinnej diktát. A aby toho nebylo málo, Krucipüsk si svoje nové CD, které vychází první listopadový den, hodlá společně s milovníky řízných riffů užít v záři reflektorů. Podzimně-zimní tour kapely Krucipüsk startuje 2.11. v Hradci Králové a končí 28.12. v Českém Krumlově.

Zbrusu nové album Rodinnej diktát bude k dispozici tentokrát nejen na klasickém nosiči CD. Vydavatelství Krucipüsk jej totiž chystá také na vinylu, a to v limitované sérii dvou set padesáti kousků. Rodinnej diktát představí svým fanouškům Tomáš Hajíček (zpěv), Jarmut Gabriel (kytara, zpěv), Richard Scheufler (basa, zpěv) a Vojta Douda (bicí) hned na třinácti pódiích po celé České republice. První koncert proběhne 2.11. v královéhradeckém rockovém klubu U Cikána, kapela pak tour uzavře v klubu FabriČKa, a to 28.12. v Českém Krumlově.
Rodinnej diktát je v pořadí již osmá deska s celkem 10-ti písničkami. Co od ní a od celé tour čekat? Frontman Tomáš Hajíček říká: Myslím, že se nám konečně podařilo udělat CD, které určitě osloví všechny generace. Budeme se na Vás těšit na našich koncertech!

Tour:
2.11. Hradec Králové – U Cikána
3.11. Hodonín - Kulturní dům Hodonín
9.11. České Budějovice - Dům kultury Slavie
23.11. Jablonec nad Nisou - Eurocentrum
3.12. Praha - Palác Akropolis
7.12. Plzeň - Šeříkovka
8.12. Praha - Incheba Arena (v rámci Beatfestu)
14.12. Litomyšl - MC Kotelna
15.12. Kadaň – KZ Orfeum
21.12. Ústí nad Labem - Kulturní sál Horizont
22.12. Prostějov - Apollo 13
28.12. Český Krumlov - klub FabriČKa
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Krucipusk-potesi-sve-fanousky-hned-dvakrat-novou-deskou-a-velkolepou-tour~25~rijen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.