Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKarolína Kamberská vydává novou desku; tentokrát určenou dětem

22.9.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Nová deska písničkářky Karolíny Kamberské, bývalé poloviny a autorky všech písní dvojice Sestry Steinovy, je zaměřena na jiné publikum než její loňský sólový debut Hořkosladce. I když – tak zcela jiné nebude… „Je to sice deska písniček pro děti, ale při jejich psaní jsem myslela i na rodiče. Je tam spousta vtípků určených jen pro ně, protože tuším že si budou muset desku mnohokrát vyslechnout. Děti přece milují reprízy až do omrzení.“ Album se jmenuje Říkadla a křikadla a je neučesané stejně jako jeho adresáti. Patnáct písní a jeden bonus obsahuje především velkou dávku vtipné dětské poezie, kterou podtrhuje souznění tří zkušených muzikantů.

25. září – Praha, Kemp Džbán – Kašpárkohraní – narozeniny Říkadel a křikadel

Již tuto neděli můžou diváci vidět Říkadla a křikadla naživo na dětském festivalu Kašpárkohraní v Kempu Džbán od 13:00. Zde bude také deska poprvé v prodeji.

Novinka Karolíny Kamberské svojí hravostí určitě uspokojí jak děti tak i dříve narozené, kteří se nebojí popustit uzdu fantazii. Inspiraci písničkářka našla při pozorování svého třetího dítěte, syna Matouše. Oslovila ji přirozenost, s jakou dnešní malé děti zahrnují do svého pohádkově-fantazijního světa moderní prvky. A tak se v písničkách vyskytují ježibaby i mobily, skřítkové i pračky, pejskové i letenky. „Naše generace jako by se pořád bála, jestli jsme už nezašli moc daleko za ztracený ráj našich předků. Baví mě sledovat, jak ta nová už tímhle strachem není zatížená a přesto žije veselý, spokojený život.“
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Karolina-Kamberska-vydava-novou-desku-tentokrat-urcenou-detem~22~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.