Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDiana Krall opět vyprodala pražský koncert, pořadatelská agentura uvolňuje do prodeje omezený počet vstupenek na stání

5.11.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
12. listopadu 2012 vystoupí v Praze v Kongresovém centru kanadská jazzová superstar Diana Krall. Stejně jako při své poslední návstěvě České republiky je její koncert vyprodán.

Vzhledem k tomu, že zájem o vstupenky trvá, rozhodli se pořadatelé uvolnit navíc velmi omezený počet vstupenek na stání za 1200,- Kč, které budou k dispozici od pondělí 5. 11. 2012 excluzivně v distribuční síti Ticketpro.

Diana Krall představí v Praze své nové studiové album Glad Rag Doll, které vyšlo začátkem října v distribuci hudebního vydavatelství Universal Music.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Diana-Krall-opet-vyprodala-prazsky-koncert-poradatelska-agentura-uvolnuje-do-prodeje-omezeny-pocet-vstupenek-na-stani~05~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.