Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAn Evening with TERRY BOZZIO European Tour 2015

12.8.2015 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Legendární bubeník Terry Bozzio vystoupí v rámci aktuálního evropského turné i v naší zemi. Pro svůj jediný český koncert si vybral Eurocentrum v Jablonci nad Nisou, kde vystoupí v pátek 23. 10. 2015. Na největší naladěnou bicí a perkusní soupravu na světě zde odehraje celovečerní sólový repertoár sahající od jazzu a klasiky až po etnické styly.

Terry Bozzio je známý především díky dlouholeté spolupráci s Frankem Zappou, ale také s Jeffem Beckem a mnoha dalšími známými umělci. Renomovaný hudební časopis Rolling Stone jej dokonce označil za pátého největšího bubeníka všech dob.
Vstupenky k sezení jsou již nyní k dispozici v přátelských cenách 290, 390 a 490 Kč v pokladně Eurocentra.
Další informace pořadatel uvádí na svých webových stránkách www.eurocentrumjablonec.cz

Eurocentrum Jablonec n. N.
23. 10. 2015, 20 hodin


Partnery akce jsou Muzikus, Bandzone.cz, Rock&Pop, Sabian, Jablonecký deník, Full Moon Music Magazine, FANonline.cz, Kulturní magazín UNI a A2.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/An-Evening-with-TERRY-BOZZIO-European-Tour-2015~11~srpen~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.