Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatní12. října startuje dekadentní elektronické turné osobité zpěvačky Moniky Načevy

22.9.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Turné „The Sick Rose Tour 2011“ proběhne pouze v devíti městech. Na koncertech Moniku Načevu doplní zvukový experimentátor a producent Tim Wright (UK), se kterým natočila svojí zatím poslední desku s názvem The Sick Rose. Všechny koncerty pak umocní projekce od VJ TEXY.

Kdy jindy vyrazit na turné s albem plném dekadentních textů a ponuré elektroniky než na podzim? Při příležitosti loňského vydání alba The Sick Rose, proběhly pouze dva koncerty v pražské Meetfactory a na brněnské Flédě. Deska byla úzce spjata s výstavou Decadence Now! v pražském Rudolfinu a byla nominována na cenu Anděl za nejlepší elektronické album. Koncerty byly natolik intenzivní a obohacující pro všechny přítomné, že se Monika Načeva rozhodla s projektem pokračovat naživo. Díky časové vytíženosti Tima Wrighta se však turné uskuteční téměř na rok a den přesně od vydání desky.

The Sick Rose Tour 2011 startuje 12. října 2011 a navštíví devět českých a moravských měst.

„Emocionální zážitek svobody chci přenést na pódium pomocí poezie psané zvukem i obrazem,“ říká Načeva. Návštěvníci tak uslyší, jak lze přirozeně snoubit elektroniku s poezií. Načeva vypracovala texty z básní české moderny a dekadence 19. století spolu s originálními texty Williama Blakea. Tim Wright (remixy např. pro kapelu Goldfrapp atd.), který již spolupracoval na předešlém albu Mami, bude naživo mixovat, dopracovávat a efektovat hudbu a zpěv z rozličných zvuků ze starých syntezátorů smícháných s nejmodernější softwarovou technologií. Všechny koncerty doplní svými projekcemi VJ TEXA.

The Sick Rose Tour 2011

12. 10. Nový Bor – Městské divadlo
13.10. Plzeň – Buena Vista Club
14.10. Praha – Palác Akropolis
15.10. Vsetín – Tři opice
17.10. Ostrava – Barrák Music Club
18.10. Kroměříž – Starý pivovar
19.10. Hradec Králové – MENU, Studio Divadla Drak
20.10. Karlovy Vary – Klub Paderewski
21.10. Dobříš - KD
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/12-rijna-startuje-dekadentni-elektronicke-turne-osobite-zpevacky-Moniky-Nacevy~22~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.