Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ZVERINA

31.10.2010 Po troch rokoch od vydania Play Pause Eject sa s novým albumom nazvaným π (Pí) predstavili košickí Puding pani Elvisovej. Novinku krstili v bratislavskom klube MMC, predskočili im The Uniques, po nich zase zahrali do tmy ponorené Kazety.
25.10.2010 Košická štvorica Puding pani Elvisovej si pod vlastným vydavateľstvom vydáva nový album nazvaný π a v ten istý deň ho pokrstí v bratislavskom klube MMC. Krstnými otcami budú moderátori Marcel a Junior, moderátori Fun Rádia, vystúpia i The Uniques a Kazety.
24.12.2009 Naši milí, vážíme si toho, že jste nám věrni, a proto jsme se rozhodli každý z vánočních videotipů někomu z vás věnovat. Máme něco pro veselé povahy, pro poety, pro elegány i nedbalé elegány, pro drsňáky, romantiky, pragmatiky i pro milovníky laskavé televizní zábavy.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
10.6.2009 Před časem ohlásil bratislavský Uprising Reggae Festival britské The Skatalites coby první headlinery svého druhého ročníku a teď k nim přidává dalšího tahouna. Poslední srpnový víkend na Zlaté piesky zavítá také rapper Roots Manuva.
2.3.2009 Přidrzlá, vtipná a energii chrlící britská rapperka Lady Sovereign je první ohlášenou hvězdou letošního osmého ročníku Hip Hop Kempu, největšího tuzemského hip-hopového festivalu. Na královéhradeckém letišti se představí v české premiéře.
25.2.2009 "CP kombo" - funkčný veterán Vec a Zverina, spolu s podporou DJ-a Jazzyho zaplnili Štúdio 5 Slovenského rozhlasu takmer do posledného miesta. Niet sa čomu diviť, keď zazneli aj klasiky od Trosiek spolu s materiálom z oboch Vecových sóloviek.
10.6.2008 Přesně jeden měsíc zbývá do festivalu Indoor Hip Hop Jam, na kterém v pražské Incheba Areně představí kultovní Wu-Tang Clan. S blížícím se termínem pořadatelé začínají odkrývat i jména dalších účinjujících, kterým vévodí miamští Black Violin.
22.8.2007 Už tento víkend sa v Nových Zámkoch uskutoční šiesty ročník tanečného festivalu Aquabeatz. Tohoročný headlineri sú britská dídžejka Sonique, jej krajania Dreadzone, charakteristickí svojou fúziou dubu, reggae, folku a trancu a do tretice interpret z ostrovov – LTJ Bukem s MC Conradom.
29.3.2007 Nestává se denně, aby do České republiky jezdily americké hiphopové hvězdy, které patří v tomhle žánru do první ligy. Rapper Method Man v lednu vydal své třetí sólové album 421 The Day After, které představí 31. března v rámci svého evropského turné.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.