Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ZRNÍ

15.3.2012 Kladenská alternativní folkrocková formace Zrní přichystala na pondělí 19. března koncert, na němž se představí se zajímavými hosty v podobě tanečnic ze souboru VerTeDance a zpěvačky Lenky Dusilové.
9.3.2012 V pondělí 19. března vystoupí kapela Zrní v pražské Akropoli. Kromě několika nových songů z připravované desky hudebně doprovodí taneční skupinu VerTaDance a Lenka Dusilová si se Zrní zazpívá.
29.1.2012 Do útulného prostoru brněnské Staré pekárny zavítala kladenská skupina Zrní. Spolu se svým aktuálním Hrdinou počítačový hry, pár novinkami a neskutečnou energií dokázali uchvátit do posledního místa zaplněný klub.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
9.1.2012 Klubový festival Lednový underground letos vstupuje do desátého ročníku. Již o tomto víkendu jím ožijí středočeské Kralupy nad Vltavou.
5.1.2012 Hned několikrát byla v naší loňské bilanci zmíněna kladenská folková kapela Zrní, a jak mezi objevy, tak i mezi alby. Je tedy jasné, že jednou zařazení jejich písně jako Songu dne přijít muselo.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
29.12.2011 Videotipy jsou už po několik let jedním z našich kmenových seriálů. S blížícím se koncem roku 2011 je na čase zrekapitulovat, co zajímavého se na poli hudebních videí událo. Nejzajímavější? Nejlepší? Nejoblíbenější? Vzali jsme si předponu "nej-" a dosadili za ni mnohé.
29.12.2011 Kladenští alternativci Zrní připravili pro své fanoušky příjemné překvapení v podobě nové skladby. Ta nese název Skoč a je zdarma umístěna ke stažení na oficiálních stránkách kapely.
26.12.2011 Přelom roku je obligátně obdobím bilancování, rekapitulování, vzpomínání a připomínání. Logicky nechybí ani naše Reakce z redakce, tradiční redakční anketa. I tentokrát začínáme u toho, co nového uplynulý rok přinesl. U hudebních nováčků, průlomů, debutů a příslibů.

51-60 (68) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.