Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ZRNÍ

18.2.2013 Proklamované změny ve složení Akademie populární hudby, zdá se, přinesly první slibné plody. Nominace na ceny Anděl za loňský rok se totiž nesou v poměrně překvapivém duchu.
13.2.2013 A konec světa nakonec nebyl. Lidstvo už se zase zabývá jinými důležitými věcmi, celé to veliké očekávání je docela zapomenuto, ale něco po něm přece zbylo. Soundtrack. Soundtrack ke konci světa. Výborné album kladenské pětice Zrní.
12.2.2013 Alternativa k Andělovi pokračuje. Poté, co se před nedávnem předala cena hudebních kritiků Apollo 2013, čeká nás nyní ještě Vinyla. Slavnostní vyhlášení 2. ročníku Hudebních cen Vinyla proběhne 21. února 2013, také tenokrát v brněnském klubu Fléda.
17.1.2013 Britská kytarová trojice The Subways má u nás silnou fanouškovskou základnu a na zdejších pódiích si zahrála už mnohokrát. A ani v letošním roce návštěvu Česka nevynechá.
3.1.2013 Kladenská pětice Zrní moc dobře ví, že je třeba si svoje fanoušky hýčkat a neustále je něčím obdarovávat. A jelikož má kapela pořád dostatek hudebních nápadů, nahrála novou skladbu a vyvěsila ji na své stránky jako dárek do nového roku.
17.12.2012 Poslední dny se nesou ve znamení nominacích na hudební ceny, a to nejen ty zahraniční. Pár dnů po Apollu se s nimi hlásí i druhé z domácích cen, které byly zkraje letošního roku uděleny poprvé - Vinyla.
17.12.2012 Dosud platili za nejzvučnější položku z line-upu nadcházejícího ročníku Pohody francouzští Justice, kteří se ale předvedou jen v DJském setu. Pár dnů před Štědrým dnem ovšem slovenský festival naděluje další zajímavá lákadla.
12.12.2012 Kladenská kapela Zrní nedávno vydala své třetí řadové album Soundtrack ke konci světa, a zatímco se připravuje na předvánoční křest, který se uskuteční 22. prosince v Akropoli - tedy den po konci světa, potěšila své fanoušky novou písní Hory.
12.12.2012 Hudební cena Apollo odtajnila sedm alb, která kritika považuje za to nejlepší, co u nás letos vyšlo. Mezi nominovanými se objevila čerstvá novinka Bílé včely brněnské alternativní kapely Květy, pozadu nezůstal ani Soundtrack ke konci světa kladenských Zrní.
22.11.2012 Vyprodáno. Zrní a Květy jsou vynikající kombinací nejen co se jmen týče, obě kapely k tom mají čerstvá alba, přičemž to domácí, Bílé včely, se dočkalo také svého křtu.

31-40 (68) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.