Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ŽIVÉ KVETY

18.4.2015 Festival Ekologické dny Olomouc už svým názvem napovídá, že svůj program sestavuje z přednášek, besed a výstav na ekologická témata i z naučných toulek po krajině. Začal teprve včera a potrvá až do 1. 5., kdy bude na olomouckém Horním náměstí zakončen jarmarkem a především koncerty.
13.9.2014 Máte rádi Bratislavu? Slovenská kapela Živé kvety ji má ráda moc, a tak jí věnovala dvě skladby. Bratislava I. a Bratislava II. vychází společně na vinylu jednotně nazvaném Bratislava. Spojuje je stejný refrén, jinak jsou ale každá jiná, stejně jako město má různé tváře.
15.1.2013 Dnešní song dne berte jako dobrou radu do života. Protože, jak zpívají Živé kvety, netreba sa báť. Treba sa nebáť. A tak to prostě je. Bez debaty.
27.12.2011 Festival Pohoda a Ladislav Snopko zorganizovali na bratislavskom Námestí SNP koncert na počesť nedávno zosnulého Václava Havla. Zahrali aj Marián Varga, Plastic People of The Universe, Bez ladu a skladu...
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
22.12.2011 Festival Pohoda zorganizuje 27. decembra v Bratislave koncert nazvaný Drahý Václav, venovaný pamiatke zosnulého Václava Havla. Zahrajú na ňom aj Plastic People of the Universe, Marián Varga, Bez ladu a skladu a ďalší...
21.11.2010 Koncert pre všímavých je nielen oslavou 17. novembra, ale aj vlastne menšou zimnou verziou festivalu Pohoda. S tou výnimkou, že sa nehrá vonku a cez víkend za pekného počasia, ale v bratislavskom PKO a že program tvoria iba slovenskí a českí interpreti.
16.2.2010 Charitatívnu akciu pre Haiti zorganizovala na Valentína aj Agentúra Pohoda. V bratislavskom Zrkadláči na Koncerte zo srdca hrali slovenské stálice. Od Collegium Musicum, cez Slobodnú Európu, Hex, Paru, PPE až k mladíkom akými su Pjoni a Ink Midget.
8.2.2010 Agentúra Pohoda prinesie na Valentína do bratislavského Zrkadlového háju charitatívny Koncert zo srdca, ktorý organizuje spolu s organizáciou Človek v ohrození. Stopercentný výťažok zo vstupného poputuje na podporu projektov do zemetrasením zničeného Haiti.
3.1.2010 Slovenská akusticky-antipopová kapela Tu v dome dala koncom roka k dispozícii na bezplatné stiahnutie svoj živý album NaŽivo a na smrť. Ten vznikol minulý rok v septembri v relácii Pohoda_FM Rádia_FM za prítomnosti niekoľkých zaujímavých hostí.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.