Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ZIMNÍ COLOURS OF OSTRAVA

29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.
22.1.2007 V rámci finále soutěže amatérských kapel Boom cup budou moci návštěvníci zakoupit dva lístky na Zimní Colours of Ostrava za cenu jednoho.
19.1.2007 Václav Koubek přebásnil irské a keltské tradicionály a společně s irskou skupinou The Hogs se představí nejen na koncertech, ale společně natočí i CD
5.1.2007 Před nedávnem jsme vás informovali o chystaném prvním ročníku festivalu Zimní Colours of Ostrava a nyní vám nabízíme volné vstupy. Po dvou je získají tři z vás, kteří budou mít štěstí a budou vylosováni v naší soutěži.
29.12.2006 Americký rapper Afu-Ra, kterého mohli příznivci hip-hopu v tuzemsku naposledy vidět na letošním ročníku festivalu Hip Hop Kemp, si na leden naplánoval sérii několika vystoupení v Česku i na Slovensku.
6.12.2006 Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v lednu vůbec poprvé nabídnou také jeho zimní obdobu. V Domě kultury města Ostravy se tak 26. a 27. ledna 07 představí americký rapper Afu-Ra, Boban i Marko Markovic Orkestar, či bosenská etno-dubová formace Dubioza Kolektiv.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.