Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: YVONNE SANCHEZ

22.6.2014 Ve víru kin, vína a zpěvu se bude točit Letní filmová škola už počtyřicáté. Jubileum se slaví velkolepě – největší nesoutěžní festival u nás otevírá tradiční hudební doprovod z klubu Mír k širé veřejnosti.
11.5.2012 Temperamentní zpěvačka Yvonne Sanchez vystoupí v úterý 15. května v Kulturním centru Vltavská za doprovodu své mezinárodní kapely složené z muzikantů z Česka, Slovenska, Brazílie a Mexika.
25.8.2009 Areál plzeňského pivovaru i centrum západočeské metropole ožije o příštím víkendu dalším ročníkem akce Pilsner Fest. Slavnosti pivovaru i v tomto roce tradičně nabídnou vedle prohlídek pivovaru nebo pivovarského muzea i hudební program, který bude návštěvníkům přístupný zdarma.
17.2.2009 Akademie populární hudby prošla v letošním roce podstatnou čistkou. Nejenže se změnil pořadatel hlavního ceremoniálu, výběr samotných hlasujících akademiků totiž dostala na starost organizace IFPI, zastřešující vydavatele hudebních nahrávek.
4.11.2008 V pražském Paláci Akropolis bude o nadcházejícím víkendu probíhat šestý ročník klubového festivalu Žižkov Meets Jazz. Během dvou dnů se na pódiu vystřídá celkem šest souborů, které reprezentují aktuální scénu domácího jazzu a jemu spřízněných žánrů.
27.10.2008 Šest let trvalo jazzové zpěvačce s polsko-kubánskými kořeny Yvonne Sanchez, než vydala svou další desku, na které by dokázala svou schopnost namíchat typickou horkokrevnost brazilské bossa novy s groove-rockovými fúzemi.
22.10.2008 Šest let po debutu Invitation, poskládaném z jazzových standardů, přichází majitelka medově sametového hlasu s albem My Garden. Yvonne Sanchez u všech dvanácti skladeb figuruje jako...
3.10.2008 Jak bylo vidno už v minulých letech, festival MOVE se orientuje na současnou evropskou hudbu a nové talentované kapely. Od 15. do 18. října bude v pražských klubech probíhat už jeho čtvrtý ročník.
1.9.2008 Majitelka nádherně sametového hlasu s polskými a kubánskými kořínky žije v Praze od roku 1994 a patří mezi stálice naší jazzové scény. První album Invitation, které natočila s triem Roberta Balzara v roce 2002...
31.7.2008 Yvonne Sanchez, v Praze usazená zpěvačka polsko-kubánského původu, vydá 1. září své nové album s názvem My Garden. Chystaná novinka bude teprve jejím druhým oficiálně vydaným albem a zároveň prvním u major labelu Warner Music.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.