Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: YANN TIERSEN

24.2.2015 Prinášame vám fotoreport z koncertu francúzskeho skladateľa a multiinštrumentalistu Yanna Tiersena. V rámci svojho turné zavítal aj do Bratislavy, pre veľký záujem sa koncert presunul do väčších priestorov Starej Tržnice. Ako predskokana si priviezol "one-woman" projekt Tiny Feet.
22.1.2015 Francouzský skladatel a experimentátor Yann Tiersen se po třech letech vrací do Prahy. Přiveze s sebou nové album ∞ (Infinity) a také archivní nahrávky Martina Zeichneteho Kosmischer Laufer, které měly být doprovodnou hudbou k olympijskému programu bývalé NDR.
28.6.2014 Francouzský skladatel a multiinstrumentalista zavítá po třech letech opět do Prahy představit svoji novou (v pořadí již osmou) studiovou desku Infinity, nástupce alba Skyline z roku 2011. V klubu Roxy vystoupí 6. září.
12.3.2012 V úterý 13. března ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam vystoupení francouzského hudebníka Yanna Tiersena. Autor hudby k filmům Amélie z Montmartru a Good Bye, Lenin! se domácímu publiku představil loni v listopadu...
1.3.2012 Dva festivaly s prívlastkom Optimus v názve sa uskutočnia toto leto v Portugalsku. Už začiatkom júna sa v Porte udeje sesterská verzia barcelonskeho festivalu Primavera Sound, o mesiac neskôr do Lisabonu láka festival Optimus Alive.
23.2.2012 Trenčianský festival Bažant Pohoda opäť odtajnil časť svojho tohtoročného programu, keď zverejnil ďalšie mená interpretov. Azda najväčšiu pozornosť púta kultové hip hopové zoskupenie Public Enemy.
16.2.2012 Do programu letného multikultúrneho festivalu Bažant Pohoda 2012 pribudli ďalšie tri mená – francúzsky multiinštrumentalista Yann Tiersen, anglické postjazzové kvarteto Portico Quartet a alternatívne dievčenské trio Stealing Sheep.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
5.11.2011 V prostředí zaplněného pražského Lucerna Music Baru vystoupil francouzský multiinstrumentalista Yann Tiersen. Kromě osvědčených skladeb zaznělo i několik novinek z nedávno vydaného alba Skyline.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.