Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: WU-TANG CLAN

28.11.2014 Hip hopové legendy Wu-Tang Clan se po několika letech vrací s novou deskou. Ta nese název A Better Tomorrow a k poslechu je nyní na YouTube kanálu Warner Music Germany. A co album, které mělo vyjít v jediné kopii, jak jsme informovali na jaře?
7.5.2014 Matt Daniels si vytyčil nesnadný úkol: poměřit slovník současného vrcholného amerického hip hopu v tom, čím se vymezuje. Slovo rapera bylo vzato na paškál díky databázi Rap Genius, která jinak obhospodařuje významy těchto slov. Z této analýzy Danielsovi vzešla zajímavá fakta.
8.4.2014 Jedna jediná kopie vzejde z nahrávky šestého alba legend amerického hip hopu. Wu-Tang Clan svou The Wu – Once Upon A Time In Shaolin... nejprve pošlou napříč muzei a galeriemi, poté svou kryptu prodají. Nejvyšší nabídka zatím zní pět milionů dolarů.
23.5.2013 Krakovský festival Coke Live Music oznámil další jména na letošní line-up. Vedle dříve ohlášených headlinerů Florence and the Machine, Franz Ferdinand a Biffy Clyro potěší fanoušky amerického rapu účast Wu-Tang Clan a přidají se i dvě slečny, každá z trochu jiného světa.
25.10.2012 Americký rapper RZA, známý mimo jiné díky svému působení ve Wu-Tang Clanu, se dal na film. Jeho scénáristickým a zároveň režijním debutem je snímek The Man with the Iron Fists, který se své premiéry dočká začátkem listopadu.
23.5.2012 John Frusciante, niekdajší gitarista Red Hot Chili Peppers, ktorý sa pred dvoma rokmi rozhodol venovať iba sólovej kariére, vydá po troch rokoch nový autorský počin. EP so zvláštnym názvom Letur Lefr vyjde 9. júla.
25.3.2011 Fred Durst dokázal pouhým jedním slovem potěšit početnou skupinu fanoušků floridských Limp Bizkit. Na jeho profilu na sociální síti Twitter se totiž objevil prostý status finished, což neznačí nic jiného, že dlouho očekávaná novinka Gold Cobra je konečně hotová.
12.1.2010 Ukrajinský mág sídliaci na Slovensku - Karaoke Tundra - pravidelne búri mútne vody slovenskej elektronickej scény. Tentoraz to je už tretím setom kolekcie s názvom Natural Selection, ktorú si môžete staihnuť zadarmo.
10.12.2009 Charitativní vánoční otrhovačka Do They Know It’s Christmas? byla za poslední čtvrtstoletí natočena v mnoha verzích. Dalšími, kdo si ji vzali do parády, se stali kanadští Fucked Up.
5.5.2009 Když měl loni vystoupit v Praze se svými parťáky z Wu-Tang Clanu, ani napodruhé nedorazil. K vidění v našich krajích byl nicméně už několikrát - jak sólo, tak třeba ve dvojici s Redmanem – a v létě se opět vrátí. Řeč je o americkém rapperovi, jenž je znám pod aliasem Method Man.

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.