Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: WILSONIC

1.2.2015 Wilsonic priniesol pod svojim heslom "reflecting future" do bratislavského Ateliéru Babylon dánsku indietronicu Sekuoia.
Večer podporili aj domáce slovenské mená Tante Elze, EGA a Whithe.
8.6.2014 Pozrite si fotoreport z festivalu Wilsonic, ktorý sa tento rok uskutočnil v skromnejšej, no nemenej príjemnej jednodňovej klubovej podobe v bratislavskom Ateliéri Babylon. O vrchol večera sa postaral Austrálčan žijúci na Islande Ben Frost.
21.5.2014 Slovenský festival Wilsonic se oklepal ze všech peripetií a pro letošní ročník připravil lahůdku. Jeho program totiž rozšíří Ben Frost, elektronický vizionář, který již za pár dní vydá novou desku A U R O R A.
8.5.2014 Původní slovenský elektronický festival se letos odehraje, přestože se to loni úplně nepovedlo. Neštěstí ho stihlo v podobě přírodních a finančních problémů, což ještě završilo zrušení vystoupení jednoho z headlinerů festivalu.
9.6.2013 Bratislavský festival Wilsonic sa po problémoch napokon uskutočnil v uskromnenej, jednodňovej podobe. Ani táto akcia sa nezaobišla bez problémov, keď koncert zrušila írska legenda My Bloody Valentine. Jediným zahraničným headlinerom tak zostal Dán Trentemøller.
5.6.2013 Slovenský Wilsonic opět vstává z mrtvých. Jako reakce na vlnu podpory z řad fanoušků na facebookovém profilu festivalu nyní přichází jednodenní obnovení původně dvoudenního Wilsonicu. Odehraje se v Refinery Gallery, v centru Bratislavy.
28.5.2013 Slovenský festival zacílený na elektronickou hudbu, který zažíval znovuzrození po delší pauze, opět usíná. Bratislava se letos Wilsonicu opět nedočká, důvodem je malý zájem o lístky.
13.5.2013 Rok 2013 nie je len rokom vydania dlhoočakávaného tretieho albumu My Bloody Valentine, ale aj rokom, keď si ich shoegaze konečne vychutná stredná Európa. Po Prahe, Berline, Budapešti, Viedni či Katowiciach ich privíta i Bratislava.
30.4.2013 Po Underworld, Health alebo Modeselektor v posledných dňoch prišiel Wilsonic s ďalšími silnými interpretmi na čele s dánskym elektro mágom Trentemøllerom a synthpopových Chromatics.
2.4.2013 Bratislavský Wilsonic sa minulý rok po dlhšej pauze vrátil na festivalovú mapu svojou menšou verziou a tak už nejaký čas pracuje na tom, aby aktuálny ročník vrátil akcii slávu spred niekoľkých rokov. Ako to tak vyzerá, zatiaľ sa mu darí výborne.

1-10 (37) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.