Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: WARPAINT

6.8.2015 Vyrazit bezhlavě na šílenou cestu do neznáma. Warpaint jsme viděli v Katovicích kdysi dávno na OFF Festivalu, pak jsme na ně letos na poslední chvíli vyrazili do Prahy. A já tomu pořád nějak nepropadl, byť na Electronic Beats mým očím učarovali.
19.3.2015 Electronic Beats zas jednou vyprodaly pražské Divado Archa. V rockovějším něžném hávu se představila silná čtveřice skupin, jimž vévodily divoženky Warpaint.
13.3.2015 Snili jste někdy, jaké by to bylo mít Warpaint na domácím bytovém koncertě? Netradiční live session, kterou čtyři podmanivé art rockerky natočily pro internetovou platformu Dazed vám nesplněné tužby alespoň částečně splní.
26.2.2015 Americká formace Warpaint se sice svou eponymní druhotinou připomněla teprve loni, nicméně už nyní představuje novou skladbu. A to ještě údajně není vše, mělo by se jednat teprve o první píseň ze slibované série.
19.1.2015 Ti, kteří smutnili nad loňským zrušeným koncertem Warpaint, mohou zase zacukat koutky. Čtyři divoženky totiž svou neplánovanou absenci napraví a dorazí do pražského divadla Archa 13. března v rámci festivalu Electronic Beats.
27.12.2014 Nezastavujeme. Bilanční vlak, který projíždí těmi nejzajímavějšími zastávkami roku 2014, si to štřáduje dál. Přinášíme druhý díl souhrnného hodnocení končícího roku. Kdo dělal v uplynulých dvanácti měsících největší radost Jakubovi Zbořilovi a Tomášovi Frantovi?
31.10.2014 Po dvou letech si Palác Akropolis opět užije podmanivých krásek Warpaint. Art, psychedelie, sny, temné lásky, to vše zastřeno v psychedelickém instrumentálním oparu.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
15.1.2014 Americká alternativní kapela Warpaint se po čtyřech letech vrací zpět se svou eponymní druhotinou. Nová deska oficiálně vychází 20. ledna, vy si ji můžete nyní s předstihem poslechnout skrze web The Guardian.
18.11.2013 Dva měsíce zbývají do nové, eponymní desky losangeleských divoženek Warpaint. První singl Love Is To Die však již nějaký ten čas rotuje na internetu. A dává tušit, že zasněná psychedelická intimita pokračuje.

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.