Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: U-PRAG

26.10.2012 Elektro-instrumentální kapela U-Prag letos oslaví své desetileté výročí, a to v plné parádě a s hosty 17. listopadu v pražské Akropoli. Současně do éteru na začátku listopadu vypustí zbrusu novou skladbu Star Rover – pilotní singl z chystané druhé desky.
21.12.2009 Kapela U-Prag završí podzimní část turné k debutové desce 44 Thousand Actors zítřejším koncertem v pražském Lucerna Baru. V roli hostů se představí electro-popoví Noisecut ze Slovenska.
8.9.2009 První regulérní album představitelů české elektroniky zaujme neodfláknutým obalem a výborným zvukem. A opakovaný poslech přesvědčuje o tom, že se nemýlíme - opravdu máme co dělat s nadějným debutem tuzemské...
13.8.2009 Černá v Pošumaví - obec u přehrady Lipno - přivítá o nadcházejícím víkendu čtvrtý ročník Lipno festu. Zatímco ale ještě loni pořadatelé sázeli na domácí jména, letos se nezdráhali pozvat pár zajímavých hostů ze zahraničí.
3.8.2009 Osem rokov existencie a ďalších päť rokov nečinnosti musela Praha prečkať, aby sa na jej pôde zjavilo britské duo Lamb. Andy Barlow a Lou Rhodes zavítali 30. júla do vypredaného Lucerna Music Baru, predskočili im domáci U-Prag.
29.7.2009 Kdo se chtěl zítra večer vypravit na koncert britské dvojice Lamb do pražského Lucerna Music Baru a s koupí vstupenky zaváhal, pak bude možná zklamán z informace, že je vyprodáno.
23.7.2009 Skupina U-Prag je zavedenou součástí české elektro-instrumentální taneční scény, kde působí od podzimu 2002. Příští čtvrtek se předskočí britské dvojici Lamb na jejím koncertu v pražském Lucerna Music Baru.
27.3.2009 V multiplexu Village Cinemas na pražském Andělu včera odstartoval šestnáctý ročník filmového festivalu Febiofest. Jak se v posledních letech stalo tradicí, jeho součástí je i doprovodný hudební program se vstupem zdarma. Pestré zastoupení bude mít world music, reggae, ska, ale také rock.
30.10.2007 Stálice festivalových pódií Imodium, Sestry Steinovy, velké přísliby do budoucna – Toxique a Charlie Straight, dále kapely Veselá zubatá, U-Prag, Dva, Lus3, 4 dohody a řada dalších – takový byl letošní ročník karvinského festivalu Dokořán.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.