Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TWO DOOR CINEMA CLUB

29.8.2013 Pokud nemáte dost nových songů, aby to vydalo rovnou na celé album, ještě neznamená, že musíte koncertovat pořád jen s těmi staršími. To si řekly kapely jako Bloc Party, The Vaccines nebo také Two Door Cinema Club. Všechny se rozhodly vydat místo dlouhohrající desky EP.
2.8.2013 Festival Lollapalooza nabídne stream koncertů Nine Inch Nails, QOTSA a dalších Lollapalooza – každoroční víkendová hudební akce, která se koná v Chicagu a jeden z největších festivalů na světě, nabídne letos opět hvězdný line-up.
2.5.2013 Trio Two Door Cinema Club má nový videoklip k písničce Handshake z jejich poslední desky Beacon. A je to opravdu hrůza...tedy pro otrlejší povahy. Členové kapely v něm hrají bowling, a to v dosti netypickém rozpoložení.  
28.2.2013 První klubový koncert u nás odehrála severoirská trojka Two Door Cinema Club v pražském Lucerna Music Baru. A bylo to opět jedno z vystoupení, jež potvrdilo velkou oblibu klubových turné mladých ostrovních kapel.
26.2.2013 Dnes zahrají v pražském Lucerna Music Baru severoirští Two Door Cinema Club. Jejich aktuální druhá deska Beacon nijak nezaostává za debutem a tak není divu, že jejich první samostatný koncert v ČR už je asi měsíc zcela vyprodán.
17.12.2012 Od Two Door Cinema Club nemůžete očekávat výraznou progresi v jejich stylu, protože na debutu se vyprofilovali jako svižná melodická kytarovka směřující mnohem více k popovému přístupu než k hudební revoluci.
4.9.2012 Hravá britská kytarová trojice Two Door Cinema Club se vrátí do Česka, aby zde po festivalovém setu na nedávném Rock for People odehrála také samostatný klubový koncert. Místem činu se stane pražský Lucerna Music Bar, termín je ohlášen na 26. únor.
4.8.2012 Včera jsme vám přinesli rozhovor s britskou kapelou Two Door Cinema Club, který jsme před necelým měsícem pořídili na trenčínské Pohodě. Řeč byla mimo jiné o novém albu Beacon, které teď kapela shodou okolností uvolňuje k poslechu.
3.8.2012 Tato trojice kluků v čele se zrzavým zpěvákem Alexem Trimblem se rozhodla pro malý francouzský label a s jednoduchými kytarovými pop songy se jí podařilo dobít srdce fanoušků i mimo domov. Two Door Cinema Club v rozhovoru z letošní Pohody.
15.7.2012 Severoirská kytarovka Two Door Cinema Club, jež navštívila Českou republiku i Slovensko na festivalech Rock For People a Pohoda, vydá své druhé album pojmenované Beacon 3. září. Kapela spolupracovala na desce s producentem Jacknifem Lee (Bloc Party, Snow Patrol, U2).

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.