Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TURNÉ

18.4.2016 Indie pop-rocková parta Bros'n'Beasts se vydává na turné po České republice a Německu s berlínskou kapelu Final Stair. Téměř dvoutýdenní šňůra, na které obě kapely čeká celkem sedm zastávek, vyvrcholí společnými koncerty v Praze v Rock café (21. dubna) a Berlíně (23. dubna).
5.1.2016 Po loňské vyprodané heroické show Manowar v Ostravě budou mít příznivci této legendární americké kapely příležitost navštívit některý z jejich čtyř koncertů v České republice, které absolvují v rámci Manowar World Tour 2016.
19.5.2015 Květy nelení a v květnu příznačně hýří aktivitou. Nejenže intenzivně připravují novou desku a že vzdávají hold Filipu Topolovi, poctivě si vyplňují také koncertní kalendář.
23.4.2015 Leto udělali se svou loňskou prvotinou Zbytky ozářených ploch na české scéně průvan. Nyní, stále ještě v nezastaveném kolotoči zájmu, představuje olomoucké duo se slezskou krví videoklip k novému singlu Barvy.
13.4.2015 O výročním večírku Denovali Records, na kterém si Floex jakožto jeden ze svěřenců labelu také zahraje, už jsme psali dřív. Ale Floexův klarinet se v brzké době rozezní nejenom v pražském Paláci Akropolis, kde se celá ta sláva bude konat.
7.4.2015 Nesedí-li vám jarní cvrlikání ptáčků a radši byste něco na temnější notu, zbystřete. Už příští pátek započne krátké turné manchesterských Last Harbour. Zpěvák této šestice, která svůj styl přibližuje slovním spojením „funeral pop“, má velice blízko k mrazivému hlasu Nicka Cavea.
30.3.2015 Jen málo ukrajinských kapel je za žlutomodrými hranicemi vidět a slyšet. Pavlo Nečytajlo a Jana Špačinska, společně vystupující jako Zapaska, jsou z těch průbojných, na které můžete často narazit i mimo Ukrajinu.
20.3.2015 Luno, to je romanticky zamlžený indie pop kapely sdružené okolo Emy Brabcové. V únoru Luno vydali akustické album, které je výběrem z jejich dosavadní šestileté tvorby. Close to Silence se nahrávalo ve studiu v Jinočanech i ve studiu u Borise Carloffa.
17.3.2015 Bratislavští, jihlavští, pardubičtí a plzeňští, zbystřete. Lo-fi dvojka z Veselí nad Moravou Strangers in the City a Pacino, nevesele syrová kytarovka z Orlové, už balí kufry na společné turné. Ač se může zdát, že křehkost a randál nejdou dohromady, nevěřte tomu.
5.3.2015 Už je to nějaký čas, co je pokřtěn debut Metronome Blues, projekt v Brně usazeného novozélandského rodáka Rhyse Braddocka. Aby se na stejnojmenné první album nesnesl prach, vyrazí skupina na turné se spřízněnými Ogrom Circus.

1-10 (56) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.