Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TOXIQUE

27.6.2008 Pátý ročník festivalu United Islands of Prague byl zahájen pátečním koncertem kapel Tata Bojs a Wilbrahams v prostoru Meet Factory a pokračoval o den později v centru Prahy, kde vystoupili namátkou I am Kloot, La Shica nebo No Jazz.
19.6.2008 Jak jsme již avizovali, sobotní vydání populární klubové party Recyclit Night do Česka vůbec poprvé přiveze kapelu The Whip z britského Manchasteru. Coby afterparty festivalu United Islands of Prague se akce uskuteční v multikulturním prostoru Meet Factory na pražském Smíchově.
11.6.2008 Centrum Prahy bude o příštím víkendu patřit pátému ročníku metropolitního festivalu United Islands of Prague. Hlavní program bude probíhat v sobotu 21. června na Střeleckém a Dětském ostrově, přilehlém Janáčkově nábřeží a letos nově i v parku na Kampě.
17.4.2008 Povídání o Staré Pekárně, kapele Lanugo, rohlících, houskách a niternosti hudebního vzkazu. Můžeme začít dvojím způsobem. Buď se dá upozornit na to, že v posledních letech se na české jazzové scéně objevilo několik seskupení...
8.2.2008 Kapela Toxique, jeden z nejzajímavějších objevů domácí hudební scény posledních měsíců, v těchto dnech vydává své eponymní debutové album a zároveň na příští týden připravuje jeho křest. Ten se uskuteční v rámci úterního koncertu v pražském Lucerna Music Baru.
3.1.2008 Kdopak se pokusí navázat na velkolepý úspěch kapely Kabát na loňském ročníku Eurovize a vybojovat Česku alespoň onen jeden pověstný bod? Bude to Daniel Nekonečný, Le Monde, Čechomor, nebo snad Iva Frühlingová? I ti totiž mají podle dnes zveřejněných nominací šanci.
30.10.2007 Stálice festivalových pódií Imodium, Sestry Steinovy, velké přísliby do budoucna – Toxique a Charlie Straight, dále kapely Veselá zubatá, U-Prag, Dva, Lus3, 4 dohody a řada dalších – takový byl letošní ročník karvinského festivalu Dokořán.
30.5.2007 Kutná Hora se v sobotu stala dějištěm festivalu Sázavafest Battle a s ním souvisejícího finálového klání soutěže Bitva o Sázavavest. Hlavní pódium mezitím patřilo kapelám Gaia Mesiah, Wohnout, či Sto zvířat.
15.5.2007 Porota čtvrtého ročníku soutěže Coca-Cola Popstar včera vybrala pětici semifinalistů, která se společně s pěticí vybranou fanoušky vzájemně utká 22. května na neveřejném finále v pražském Paláci Akropolis.
14.4.2007 Další pokračování naší (již) tradiční rubriky Seznamte se pojmeme trochu netradičně. Na zoubek se totiž nepodíváme jedné, ale hned osmi kapelám, a to těm, kterým se podařilo probojovat se do finále letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle.

33-42 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.