Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TOXIQUE

1.7.2012 Druhá část fotogalerie z jubilejního třicátého ročníku festivalu Valašský špalíček je zde. Figuruje v ní Lenka Dusilová, Toxique, Zrní, Garage & Tony Ducháček, ale i trojice zahraničních písničkářských hostů: Gemma Hayes, Sea+Air a Ann Scott.
14.6.2012 Letos se ve Valašském Meziříčí koná už 30. ročník multižánrového festivalu Valašský špalíček. Program bohatý na zajímavá jména slibuje, že rozhodně je na co se těšit.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
20.4.2012 Fínsko-francúzska senzácia The Dø pritiahla v utorok 17. apríla do žižkovského Paláca Akropolis publikum naprieč všetkými vekovými kategóriami. Vedľa seba sa tak zabávali deti ešte pod zákonom, dvadciatnici či pracujúca trieda smerujúca do klubu rovno z práce.
3.4.2012 Dubnové EuroConnections přivítají jaro s výstředním indiepopem finsko-francouzské dvojice The Dø. Jejich volnomyšlenkářské písničky bezstarostně vystřelují do folku, rocku či hip hopu a posluchače okouzlují svým bezprostředním optimismem.
17.3.2012 Včerejší Song dne byl po delší době české provenience, dnes v pomyslné nápravě pokračujeme. Kapela Toxique právě vydala nové album Tips For Grown Up Kids, které promuje společným singlem s... překvapivě Ewou Farnou. Toxique girls.
9.3.2012 Indie popové duo The Dø z Paríža, ktoré tvorí Fínka Olivia Merilahti a francúzsky multiinštrumentalista Dan Levy, sa 17. apríla po prvý raz predstaví v Prahe. Budú súčasťou jarného programu EuroConnections, ktoré sa bude už tradične konať v Paláci Akropolis.
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
26.8.2011 Havířovské slavnosti letos vypustily z názvu slovo "hornické", ale nadále pokračují ve svém zavedeném, pro leckoho kuriózním dramaturgickém konceptu. Od pátku 9. do neděle 11. září nabídnou rocková i estrádní vystoupení více i méně známých účinkujících.
16.8.2011 Sázavafest se poprvé uskutečnil v Benešově a hostil řadu jmen na čele s Hurts, Kosheen, Nouvelle Vague nebo Belleruche. My vám nyní nabízíme stručný fotoreport.

1-10 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.