Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TOP SONGY 2013

29.12.2013 Nadechněte se, potápíme se. Píseň, symfonie, experiment. Píseň velkého rušného města, která sleduje proudící gesta. Obrazy, básně. Julia Holter, kouzelnice a obroditelka folku. Každoroční objev roku.
28.12.2013 V Superstar prý řekl Rosenberg hudebního průmyslu, že jde o skladbu desetiletí. Daft Punk vydali po sedmi letech desku, já z toho mám pořád smíšené pocity, baví mě to, stará láska nerezaví, ale nikam se neposouvá,... pořád to hraje v rádiu.
27.12.2013 MS MR. [Miss Mistr]. Rozjařená kapela, u které jsem, stejně jako u Alt-J, na rozpacích. Jestli je to kýč, nebo docela fajn popík. Guilty pleasure! Remix od CHVRCHES rozhodl: ten srdceryvný text, zahalen do osmdesátkové diskotéky, je prostě k sežrání - snad víc, než v původním vyznění.
23.12.2013 Poslední deska vousatého barda Sama Beama pro mne byla lehkým zklamáním. To se navíc ještě prohlubuje s vědomím, jak výborný song dokáže americký písničkář stále napsat.
22.12.2013 Američtí The Men se s vydáváním desek nepářou a letos prodloužili svou každojarní sérii už na čtvrtý kousek. Letos jsem s ní strávil poměrně hodně času, z něhož výraznou část ukrojilo právě opakované poslouchání Half Angel Half Light.
21.12.2013 Nechtěl jsem dávat do letošního výběru svých top songů dvě skladby stejného interpreta, ačkoli právě Gustavo a Baby In Death Can I Rest Next to Your Bed ze společné desky hudebníků Marka Kozeleka a Jimmyho Lavalleho okupují první pozice.
20.12.2013 Z britských kytarovek u mě letos nejvíce zabodovali Editors. A to s celým jejich albem The Weight of Your Love, přestože jsou tam některá slabší místa, vyrovnávají to jiné vydařené písně.
19.12.2013 Elektronickou hudbu moc neposlouchám, ale Trentemøller si mě svým letošním počinem Lost naprosto získal. Jak píše v recenzi Petr Mezihorák, je to asi jeho nejvíce zpívané album a v každé skladbě slyšíte jiný hlas.
18.12.2013 Projekt of Montreal Kevina Barnese po výborném loňském albu Paralytic Stalks vůbec nezahálel a přišel letos s další nahrávkou Lousy With Sylvianbriar. Přestože v žebříčcích pro rok 2013 u mě nakonec vítězí jiné desky, neupozornit na of Montreal by byl hotový hřích.
17.12.2013 Art rock každým coulem, experimentování s hudební formou, důkaz, že kytarová muzika nemusí být nutně mrtvá. Suuns potvrdili pozici pozoruhodné kytarové skupiny, přeludnou skladbou Edie's Dream mámí (s)mysl a tříští čas.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.