Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR

1.4.2013 Bylo by zbytečným nošením dříví do lesa zdlouhavě rozebírat, že Tomáš Kočko je osobitý muzikant, který dokáže moderně přitažlivou formou oživovat tradice moravského a slezského folklóru – a většinou nadto ještě s přidanou hodnotou čehosi nadčasového.
26.3.2013 Tomáš Kočko & Orchestr přivítá jaro sérií koncertů, během kterých představí repertoár z nového alba Cestou na jih, aktuálně oceněného Cenou Anděl!
9.3.2013 Včera byli v pražském Paláci Akropolis vyhlášeni vítězové žánrových cen Anděl 2012. V kategorii alternativní hudba uspěli rockeři Please The Trees s deskou A Forest Affair, v elektronické hudbě zabodoval Boris Carloff s nahrávkou The Escapist.
17.8.2010 Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.
30.1.2010 Jubileum písničkářského solitéra připomíná kolekce sedmnácti coververzí. Většina interpretů se poměřila s originály se ctí, mezi přehmaty patří jen příliš přešlechtěná Bitva na Tursku (Maraca) a Balada o požárním hydrantu...
21.12.2009 Po Bobu Dylanovi tu máme dalšího svrchovaného umělce, který se popasoval s ošemetným formátem vánočního alba. Se ctí popasoval, dodejme. Tomáš Kočko se svým Orchestrem zachází s materiálem velmi citlivě...
29.12.2008 Tahle beskydská world music se na monotématickém albu Tomáše Kočka objevila už v roce 2000, nyní vychází v nové remastrovaní podobě s několika bonusy a originální přílohou v podobě turistické mapy...
25.6.2007 Ty z vás, které naše únorová zpráva o zrušení frýdecko-místeckého festivalu Sweetsen fest nepotěšila, mohou nyní zajásat. Čtvrtý ročník akce se nakonec uskuteční, a to 29. a 30. června v areálu místního stadionu TJ Slezan.
15.3.2007 Kdo je zvědav, který z interpretů získá ocenění Anděl 2006 za nejlepší album v žánru R´n´B & hip-hop nebo folk & country, musí si počkat na sobotní večer. Ceny Akademie populární hudby v ostatních žánrových kategorií ale byly předány již dnes.
29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.