Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE XX

7.9.2014 Fenomén live sessions neutuchá. Pytel se skutečně roztrhl, z děravé juty nepřestávají vypadávat interesantní projekty, a my vám tak můžeme přinést druhý díl článku, který se představování takových atypických hudebních dýchánků věnuje.
31.7.2013 Víkendový program dvanáctého ročníku Colours Of Ostrava byl ještě nabitější než v pracovních dnech. Vidět to bylo nejen na rostoucí návštěvnosti, ale i na zvučnějších jménech účinkujících.
14.5.2013 Už za dva dny vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny britské trio The xx spolu s elektronickou dvojkou Mount Kimbie. Koncert je nyní zcela vyprodán, ale pokud se na vás nedostalo, nezoufejte, The xx letos máte šanci vidět také na festivalu Colours of Ostrava.
19.4.2013 Již příští měsíc vstoupí do kin nova filmová adaptace slavného románu Velký Gatsby. Na soundtracku k snímku se podíleli také baroque-popoví Florence and The Machine, jejichž příspěvek si můžete nyní poslechnout.
9.4.2013 Klasika z pera Francise Scotta Fitzgeralda očekává další adaptaci, a to z režijní taktovky Baze Luhrmanna (Moulin Rouge, Austrálie, …). Poslední trailer napovídá, že i hudební fajnšmekři se mají na co těšit.
29.3.2013 Štyri obchody v Prahe by sa mali tento rok zúčastniť veľkej oslavy malých hudobných obchodov - Record Store Day. Akcia, ktorá už niekoľko rokov ponúka v konkrétny deň raritné, prevažne vinylové nahrávky sa odohrá už 20. apríla.
25.3.2013 Od komorního prostředí Sedmičky přes Lucernu až k prknům Colours of Ostrava. Tak zní pouť The xx, pouť tří snílků, kteří představí českému publiku svou aktuální desku Coexist. Letos rovnou dvakrát.
17.12.2012 Druhá deska britské dream-popové formace The XX vzbuzovala velká očekávání. Výsledek fanoušky rozdělil na dvě skoro ortodoxní poloviny, zatracující a obhajující. Zvlášť patříte-li mezi tu druhou, jistě vám přijde vhod zpráva o návratu skupiny do Prahy.
18.10.2012 Indie popové složení the xx letos vydalo svou dlouho očekávanou druhotinu nesoucí název Coexist. A právě k jedné z písní z dosud čerstvého alba stvořili členové kapely pod vedením Creators Project nový videoklip

1-10 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.