Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE WHO

10.10.2021 Není moc skupin, na které by se hodilo toto označení. Kohorta kolem Petea Townshenda měla vysoce výrazný vliv na formování rockového světa, ať už ji v jejich jednotlivých...
22.3.2013 V symbolické datum 12. prosince 2012 proběhl v newyorské v Madison Square Garden benefiční koncert na podporu obětí hurikánu Sandy. Tento dvojdisk je vlastně jen jakási "ochutnávka" z celé šestihodinové akce.
5.12.2012 Basista, který spoluzaložil legendární kapelu The Who. Na jeho kontě je také spolupráce s mnoha světovými muzikanty v dalších projektech. Jeho vliv na rockovou baskytaru se dá označit jako zásadní, neboť ovlivnil nespočet dalších baskytaristů...
23.10.2012 V minulých letech vycházely v rámci tohoto seriálu studie, kde jsme se zabývali historií rockové hudby a jejím vývojem v širším kontextu, vymezeném obdobím delším než posledních padesát šedesát let.
17.11.2008 Hudební scénu pravděpodobně čeká další reunion. Jak britskému tisku sdělil zpěvák Rod Stewart, ke společnému setkání se po více než třiceti letech odhodlali členové blues-rockových The Faces.
4.9.2008 Od 16. do 20. října bude v kinech Lucerna, Světozor a Evald probíhat pátý ročník festivalu Music on Film – Film on Music. Premiérově představí na 50 dokumentárních snímků, zaměří se na New York City a rozšíří o novou sekci Planet MOFFOM.
4.9.2007 Na 6. listopadu si legendární anglická skupina The Who připravila vydání dvou nových DVD: Amazing Journey: The Story of the Who a Amazing Journey: Six Quick Ones.
28.3.2007 V jednej z posledných komplexných noviniek o európskych festivaloch sme spomínali, že na dánskom festivale Roskilde sú zatiaľ potvrdení len Red Hot Chili Peppers. Dnes to samozrejme už nie je pravda...
20.3.2007 Pokiaľ vám nestačia kapely doposiaľ potvrdené vo vašom okolí, prinášame vám mená interpretov potvrdených na najväčších európskych festivaloch. Nezabudli sme na Glastonbury, Rock Am Ring, Rock Im Park, Southside, Hurricane, Nova Rock alebo Werchter.
31.1.2007 Hoci sa väčšina letných festivalov uskutoční o viac ako pol rok, prípravy na ne sú už v plnom prúde. A takisto aj prvé potvrdené mená účinkujúcich.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.