Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE VIOLET BURNING

24.7.2011 Teplé sobotní odpoledne bylo na kostelní scéně k nepřežití. Úvodní koncert dne zde přilákal dav lidí, který v nevětraném interiéru ještě před první písní vydýchal snad úplně všechen vzduch.
7.7.2011 Příští čtvrtek startující festival Colours of Ostrava mění týden před zahájením dalšího účinkujícího. Tentokrát jde o zpěvačku Kristeen Young, která měla v sobotu vystoupit na NYC stage. Ve stejnou dobu místo ní vystoupí kalifornská kapela The Violet Burning.
20.7.2009 Druhá část fotogalerie z letošních Colours of Ostrava mapuje druhou dvojice festivalových dnů a s ní i koncerty kapel a interpretů jako David Byrne, KTU, Mercury Rev, Maceo Parker, Jon Anderson, Stereo MCs nebo Morcheeba.
22.7.2008 Festival Colours of Ostrava přivítal v roli hlavních hvězd Happy Mondays, Goldfrapp nebo Sinead O’Connor. I na ty dojde, v první části třídílné fotoreportáže se ale nejprve zaměříme na koncerty Jana Garbarka, Bucovina Club Orkestaru, All Star Refjúdží, Priessnitz nebo Precedens.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.