Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE STROKES

25.6.2014 Americký muzikant a zpěvák The Strokes Julian Casablancas připravil k vydání nové sólové album. Na rozdíl od pět let starého debutu Phrases for the Young nyní nepracoval na desce sám.
1.4.2014 Poté, co si Juliana Casablancase přizvali francouzští Daft Punk ke spolupráci na singlu Instant Crush, frontman The Strokes začal pomalu odhalovat detaily o svém dalším novém materiálu.
26.5.2013 Žijeme překotnou dobu a o žánru tak prchavém jako je indie kytarovka to platí dvojnásob. Oproti britským kolegům, pro které je skutečně nadlidským výkonem udržet si při všeobecné věčné honbě za dalšími a dalšími objevy delší dobu příslušnost ke špičce ...
29.3.2013 Štyri obchody v Prahe by sa mali tento rok zúčastniť veľkej oslavy malých hudobných obchodov - Record Store Day. Akcia, ktorá už niekoľko rokov ponúka v konkrétny deň raritné, prevažne vinylové nahrávky sa odohrá už 20. apríla.
19.3.2013 Jak už bývá zvykem, týden dva před vydáním desek známých značek přichází také ze strany The Strokes, newyorských králů indie rocku, kompletní album volně k poslechu.
16.3.2013 Zbývá skoro týden do vydání pátého studiového alba The Strokes, které se bude jmenovat Comedown Machine. Kapela už představila první dva singly, One Way Trigger a All The Time, a právě k tomu druhému je nyní venku i video.
14.2.2013 Dvacátý šestý březen, tedy den vydání páté řadové desky The Strokes, je zase o něco blíž. A kapela na album láká fanoušky velice strategicky. Poté, co před třemi týdny zveřejnila první singl One Way Trigger, představuje další skladbu. Jmenuje se All The Time.
30.1.2013 Když před pár dny představili The Strokes nový singl, bylo zřejmé, že nové album se blíží. Jak se zdá, indicie a informace budou Američané postupně dávkovat. Dnes však přišla jedna z těch nejpodstatnějších: kapela totiž oznámila název a termín vydání alba.
27.1.2013 Zdá se, že na nové album americké kytarovky The Strokes se tentokrát opravdu nebude čekat pět let, jako tomu bylo v případě předloňského Angles. Jeho připravovaný nástupce by totiž měl vyjít ještě letos. Důkaz místo slibů?
28.12.2012  Spoustu kapel i jednotlivců nahrálo nějaký ten vánoční song. Některé jsou převzaté z letité tradice, jiné úplně nové. Některé jsou pěkné a k Vánocům prostě ladí, jiné trochu otravné. K těm zajímavějším patří I Wish It Was Christmas Today Juliana Casablancase...

1-10 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.