Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE SMITHS

19.11.2012 Bývalý kytarista kultovní formace The Smiths Johnny Marr se po letech vypomáhání v kapelách jako The Cribs či Modest Mouse rozhodl zkusit štěstí na sólové dráze. Jeho album The Messenger vyjde v únoru příštího roku a vy se nyní můžete podívat...
31.10.2012 The Messenger, tak zní název sólového debutu Johnnyho Marra, kytaristy, jenž se proslavil především jako člen kultovní britské kapely The Smiths. Pro přesedlání na sólovou dráhu se kytarista rozhodl...
26.4.2012 Spekuluje se nad dalším možným reunionem, tentokrát britských legend The Smiths. Že snad prý na podzim. Uvidíme. Zatím berte směroplatně to, že dnešním Songem dne je How Soon Is Now?
29.7.2011 Obsiahly balík z pôvodných pásov remastrovaných CD a LP platní The Smiths, ktorý bude obsahovať všetky štyri štúdiové albumy kapely, živé albumy Rank a Hatfull of Hollow a dve kompilácie b-strán a singlov - World Won't Listen a Louder Than Bombs, vyjde 26. septembra.
2.5.2011 Antwan Patton alias Big Boi má v těchto měsících opravdu napilno. Zaměstnává ho nejen příprava nového alba domovských Outkast, ale představí se také v roli hosta na novince amerických indie rockových Modest Mouse.
7.3.2011 Britští indie rockoví The Cribs odtajnili na sociální síti Twitter své plány na nejbližší měsíce. Ty budou naplněny mílovými kroky se blížící letní festivalovou sezónou a hned po jejím skončení i pracemi na nové řadovce.
1.1.2011 Britská indie rocková trojice The Subways oznámila, že po chvíli oddechu začala naplno pracovat na novinkové nahrávce. Třetí album by mělo opět přinést do zvuku skupiny více indie prvků a zejména Stephena Streeta na producentské židli.
30.10.2010 Na Slovensku a v Česku sa priezvisko Kováč, či Kovář vyskytuje naozaj často. Inak tomu nie je ani v anglicky hovoriacich krajinách. Svojho „Smitha“ majú ekonómovia (Adama), mormoni zase uctievajú svojho proroka Josepha.
15.7.2010 Výročí jsou zapeklitá věc. Některá se více méně dodržovat musí, u jiných potěší moment překvapení, že si na něj dotyčný vzpomněl. Těžko říct, do které skupiny zařadit zprávu, že se Morrissey rozhodl oslavit dvacáté výročí vydání svého alba Bona Drag, a to novou remasterovanou edicí.
25.2.2008 Projekt Freebass, spájajúci Petera Hooka z New Order, Andyho Rourka z The Smiths a Maniho z Primal Scream a The Stone Roses, zverejnil meno svojho speváka. Stal sa ním Garry Briggs z manchesterskej skupiny Haven.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.