Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE ILLS

21.8.2015 The Ills, slovenská postrocková skupina, připomíná aktuální, třetí album Zoya novým klipem. Skladba She Died at 20:00 se dočkala klipu, který byl natočen během čtyř vystoupení skupiny ve čtyřech zemí.
26.3.2013 Ich európske turné má uctyhodných tridsať zástavok a jedna z nich bude aj v bratislavskom klube Fuga. Dánsky post-rock The Shaking Sensations je s ich druhým albumom Start Stop Worrying pripravený dobyť svet minimálne tohto svojského žánru.
27.9.2012 Promotérska skupina After Hours prinesie 7. októbra do bratislavskej Obludy ďalšiu lahôdku svetovej nezávislej scény. V rámci spoločného turné sa tam zastavia v Berlíne usadené kapely The History of Colour TV a Strange Forces.
23.9.2012 Dneska uděláme výjimku a zajdeme do vnitřních řad. V pátek totiž vyšlo (a bylo pokřtěno) druhé album slovenské post-rockové kapely The Ills, v níž na basu hraje náš Filip Drábek. Songem dnešního dne je Shimmering, pilotní singl z desky, která dostala název Splendor.
26.8.2012 Bratislavští instrumentální post-rockeři The Ills dokončili své druhé album nazvané Splendor. Jeho vydání se chystá na 21. září, již nyní je ale možné si stáhnout pilotní singl Shimmering.
3.8.2012 Prvý ročník alt30 festivalu pod organizačnou taktovkou alt30collective sa začína dnes, v piatok 3. augusta a potrvá do nedele. Vo východoslovenských Čabinách zahrajú aj Planningtorock, Pictureplane či Molly Nllsson.
12.7.2012 Ohlédnutí za letošním ročníkem trenčínské Pohody uzavíráme druhou částí fotogalerie. V té můžete vidět momentky z vystoupení The Kooks, The Horrors, Warpaint, White Lies, I Blame Coco, Emilíany Torrini, Napszykłat a řady dalších.
27.5.2012 Amanda Palmer je polovica Dresden Dolls, femme fatale s neoholenými nohami a dnes aj hudobníčka, ktorá mení hudobný biznis. Na webe Kickstarter, prostredníctvom ktorého môžu ľudia poskytnúť peniaze rôznym chystaným projektom, svojím pripravovaným albumom prekonala všetky rekordy.
3.4.2012 Exitab s príchodom jari skutočne nelení a zelení.V nasledujúcich dňoch vydáva v spolupráci s magazínom Full Moon a združením NAAB špeciálny dvanásťpalcový split vinyl kapiel Esazlesa a Five Seconds To Leave.
27.3.2012 Bratislavskí post-rockeri The Ills nahrali v uplynulých dňoch základ pre svoj nadchádzajúci album. Novinka s pracovným názvom Splendor sa aktuálne mixuje pre vydanie na vinyle v najbližších mesiacoch.

1-10 (33) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.